Soneium

Soneium

Soneium – старт Testnet-а від SONY на 250 млн $+.

Якщо коротко, це L2 чейн від Sony, що прагне поєднати Web3 з інтернет-сервісами. У проєкту є свій фонд, а також великі суми інвестицій у проєкти. Раніше ми вже встигли отримати OG-роль у Discord’і проєкту, а зараз можемо проявити активність у їхній Testnet мережі.

Проєкт буквально сьогодні оголосив про тестнет, з доступних активностей — Bridge. Рекомендую використовувати акаунт, роблячи Bridge з однієї мережі в іншу.

 

1

  • Переходимо на сайт і додаємо мережу «Minato».
  • Беремо тестові токени з крану.
  • Бриджимо в обидві мережі та залишаємо трохи в мережі «Minato».

Краще закинути близько 10$ у $ETH, вистачить на ~50 транзакцій.