
Soneium
Soneium – старт Testnet-а від SONY на 250 млн $+.
Якщо коротко, це L2 чейн від Sony, що прагне поєднати Web3 з інтернет-сервісами. У проєкту є свій фонд, а також великі суми інвестицій у проєкти. Раніше ми вже встигли отримати OG-роль у Discord’і проєкту, а зараз можемо проявити активність у їхній Testnet мережі.
Проєкт буквально сьогодні оголосив про тестнет, з доступних активностей — Bridge. Рекомендую використовувати акаунт, роблячи Bridge з однієї мережі в іншу.
