
AEVO
AEVO – це DEX для деривативів, створений тими ж розробниками як і ribbon.finance, які в свою чергу роздали найпотужніший дроп свого часу. Їх бейкерами є paradigm та coinbase, а ці фонди люблять роздати смачний дроп. Витрати на 1 обліковий запис ~10-20$
- Токен буде у 4 кварталі цього року
- Є робоча біржа деривативів (за посиланням 10% знижка на комісії)
- Якщо вірити Dune, то у них всього 2000 активних користувачів
- Рекомендую залетіти і зробити хоча б 10к об'єму (з ур. плеча) і деп від 100 $
- Найкраще робити на 2 аккаунтах, на одному вставати в Long, на іншому в Short тим самим просто набиваючи об'єм і втрачаючи на комісії тільки.
- Не забудьте зайти в Discord
- Завдання в Zealy

Dmail
Dmail це пошта на блокчейні. Але сюди занесли понад $10M, точна сума не розголошується
- Переходимо на сайт, логінимся EVM гаманцем
- Заходимо на сторінку мінта домену, вписуємо 8-11 значний домен і мінтим
- Заходимо в market і натискаємо "Bind" навпроти вашого домену
- Ще раз заходимо на сайт, логінимся StarkNet (там зліва потрібно вибрати мережу)
- Робимо абсолютно те саме, тільки тепер у мережі StarkNet (комісія на мінт 12 центів)
- Збираємо поінти: найвигідніше буде відправляти листи в zkSync і Starknet, тому що саме там ми формуємо дроп і за це дають більше поінтів, ніж в умовному BSC
- Для надсилання пошти потрібно натиснути "Compose", далі вписати тему, одержувача та текст повідомлення та натиснути відправити, майже як у звичайній пошті.
- Не забувайте, у вас буде 2 пошти, щоб надіслати в мережі Starknet ви повинні бути підключені гаманцем Starknet, а ось що б надсилати в zkSync, вам достатньо підключити EVM гаманець і при відправці листа (у нижньому правому кутку) вибрати zkSync Era .
- Ви можете надсилати тільки 1 повідомлення в zkSync і 1 в Starknet в день, щоб отримати поінти. Тож ми тут і періодичність качати будемо.
- Самі поїнти можна витрачати на апгрейд плану, перші 2000 поінтів всадити туди, щоб у вас був "Premium".
- Також є амбасадорська програма

С3
C3 – DEX, яка (за їхніми словами) не зберігає засоби користувачів. Вони оголосили про запуск тестету своєї платформи, пройшовши який ми станемо early users проекту та зможемо розраховувати на майбутні реварди.

Farcaster
- Завантажуємо програму iOS | Android
- Вводимо та підтверджуємо пошту та оплачуємо газ за реєстрацію
- Заповнюємо профіль та підключаємо гаманець
- У налаштуваннях профілю в розділі Referrer вводимо код
- Активуємо у додатку та бажано підписуємось
- Мінтім NFT на Zora

DeBank
DeBank запустив Testnet свого блокчейна “DeBank Chain”, який вийде в майнет мережу в 2024 році! Зараз ми можемо забити тестові токени і відправити транзакцію своєму другові!

Aleo
Aleo – це Layer 1 блокчейн створений компанією Meta (Колишній Facebook), фокус якого на конфіденційності та безпеці. Зібрали 298млн$ інвестицій від: a16z, SamsungNext, Coinbase Ventures та інших tier-1 фондів.

Omni Network
Omni Network – це L1 блокчейн, створений для з’єднання всіх rollups на Ethereum.

Taiko
Taiko – це черговий L2 зі зборами $22М. Що примітно, вони планують зробити L3 поверх свого блокчейну та оплата газу там буде у токені проекту.
Zora

Chainlist
Добавляємо мережу (вкл. VPN)

Zora - bridge
Офійійний міст

Mint.fun
Купляємо free nft

Zora - NFT
Створюємо NFT

Layer3
8 NFT за 2$

Смарт контракт
Інструкція

Zora NFT
8 NFT за 2$
Linea
Linea – це L2 блокчейн на Ethereum від компанії ConsenSys (вони розробники MetaMask). Мають інвестицій на $726млн від JP. Morgan, Mastercard, Coinbase Ventures, Microsoft та багато інших. Втім, як кажуть, проходити повз не можна.

Linea chain
Добавляємо мережу (в MetaMask є)

Linea - bridge
Офійійний міст

HorizonDEX
Свапаєм в парі BUSD-ETH

Echodex
DEX
Manta
Manta Network – перший зберігаючий конфіденційність Layer на Polkadot. Зібрали 31.6млн$ інвестицій від: Polychain, Multicoin, Binance Labs, Spartan та інші.


















